KONKURS NA STANOWISKO: SPECJALISTA TECHNICZNY

W ZAKŁADZIE  DOŚWIADCZALNYM CHEMII TZDC

 Łukasiewicz – IMN Oddział w Legnicy

Rodzaj umowy:                                    Umowa o pracę
Wymiar etatu:                                       Pełny etat, praca od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym (zmiany ośmiogodzinne)
Liczba stanowisk pracy:                      1 osoba
Miejsce wykonywania pracy:             Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych Oddział w  Legnicy,

                                                                 Zakład Doświadczalny Chemii, Ul. Złotoryjska 194 (teren HM „Legnica”)

Ogólny zakres obowiązków:

  • Prowadzenie procesu produkcji chlorku cynku/siarczanu miedzi i innych produktów TZDC zgodnie z procedurą technologiczną i wytycznymi Mistrza.
  • Obsługa napędu i sterowania suszarki rozpryskowej
  • Obsługa wyparek próżniowych
  • Obsługa taśmociągu załadowczego reaktorów.
  • Obsługa i czyszczenie pras filtracyjnych różnego typu
  • Obsługa wózka widłowego
  • Utrzymanie porządku w miejscu wykonywanych czynności w obrębie obsługiwanych instalacji.
  • Wykonywanie swoich obowiązków zgodnie z instruktażem i przepisami bhp, używanie odzieży ochronnej i sprzętu ochrony osobistej zgodne z ich przeznaczeniem.
  • Wykonywanie innych poleceń Mistrza, z zachowaniem zgodności z posiadanymi kwalifikacjami i uprawnieniami.

Wymagania niezbędne:

                           Wykształcenie – min. zawodowe, o kierunku technicznym

                           Doświadczenie zawodowe – min. 3 lata na stanowisku  produkcyjnym/mechanicznym

                           Dyspozycyjność do pracy zmianowej

                           Umiejętność pracy w zespole

                           Rzetelność, zaangażowanie i dobra organizacja pracy

Wymagania preferowane jako dodatkowe:

                          Uprawnienia do obsługi wózków widłowych z napędem silnikowym

                         Uprawnienia E2 i/lub E3

Oferujemy:

                         Stabilne warunki zatrudnienia,

                        Zatrudnienie na umowę o pracę

                        Dostęp do wiedzy i możliwość podnoszenia kwalifikacji,

Wymagane dokumenty:

                       CV,

                      kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,

                      kserokopie dokumentów potwierdzających posiadanie kwalifikacje, uprawnienia i  doświadczenie zawodowe

                      ewentualne potwierdzone listy opiniujące i referencyjne

Termin i miejsce składania dokumentów:

                     Oferty zawierające wszystkie wymagane dokumenty oraz podpisane oświadczenie o zapoznaniu się z  KLAUZULĄ ZGODY    NA   PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH KANDYDATA W PROCESIE REKRUTACJI I KLAUZULĄ INFORMACYJNĄ W PROCESIE REKRUTACJI prosimy kierować w zamkniętej kopercie z dopiskiem:

oferta w konkursie na stanowisko: specjalista techniczny

w Zakładzie Doświadczalnym Chemii

do dnia 14.04.2021r.

na adres:

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych Oddział w Legnicy

ul.Złotoryjska 89

59-220 Legnica

W przypadku dostarczenia dokumentów w formie niekompletnej tj. stwierdzenia braku jakiegokolwiek z w/w dokumentów, Komisja rekrutacyjna zastrzega sobie prawo do odrzucenia w całości składanej kandydatury.

Komisja rekrutacyjna, po zapoznaniu się ze złożoną dokumentacją, zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Komisja rekrutacyjna na każdym etapie postępowania może zakończyć proces naboru bez podania przyczyny.

Informacja o wyniku naboru na powyższe stanowisko zostanie opublikowana na stronie internetowej Instytutu.

OK, zamknij