KONKURS NA STANOWISKO PRACOWNIKA OBSŁUGI

(Operator Ciągów technologicznych - wytapiacz)

W DEPARTAMENCIE PRODUKCJI

W DZIALE PRODUKCJI HUTNICZEJ

 Rodzaj umowy: umowa o pracę

Wymiar etatu: Pełny etat, praca 4 zmianowa w systemie 5 brygadowym

Liczba stanowisk pracy: 3

Miejsce zatrudnienia: Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych Oddział  Legnica, Dział Produkcji Hutniczej, ul. Złotoryjska 194 (teren HM „Legnica”).

Zakres obowiązków:

  • Obsługa napędu i sterowania pieców obrotowych;
  • Obsługa zasilania palników głównych i pomocniczych;
  • Przygotowywanie i obsługa form i kadzi do metalu i żużla (współpraca z suwnicowym);
  • Obsługa pieca w zakresie prowadzenia cyklu pracy, spustu metalu i żużla, z układem wózków odlewniczych;
  • Przygotowanie i obsługa szufli załadowczych (współpraca z suwnicowym);
  • Obsługa taśmociągu załadowczego pieca;
  • Obsługa i czyszczenie z pyłów układów gazociągów pomiędzy komorą dopalania a ostatnią komorą osadczą układu;
  • Przyjęcie informacji dotyczących pracy urządzeń od zmiany ustępującej;
  • Prowadzenie procesu rafinacji zgrubnej na kotłach rafinacyjnych, obsługa spustu metalu rafinowanego;
  • Zgodne z instruktażem i przepisami bhp wykonywanie swoich obowiązków, używanie odzieży ochronnej i sprzętu ochrony osobistej zgodne z przeznaczeniem;

Wymagania wobec kandydata:

  • Wykształcenie: min. podstawowe,
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera,
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Rzetelność, zaangażowanie i dobra organizacja pracy

Dodatkowo preferowane:

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych z napędem silnikowym,
  • Uprawnienia do obsługi suwnic w kategorii 1S,
  • Udokumentowany staż pracy na stanowisku branżowym
  • Uprawnienia do obsługi przemysłowych urządzeń gazowych

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę w organizacji badawczo-rozwojowej nastawionej na realizację innowacyjnych projektów B+R;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji;
  • Możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia zawodowego;
  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Wymagane dokumenty:

  • CV;
  • List motywacyjny,
  • kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie

i doświadczenie zawodowe/staż pracy (w przypadku dokumentów

potwierdzających doświadczenie zawodowe sporządzonych

w języku obcym prosimy o załączenie tłumaczenia na język polski;

  • podpisana klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych;
  • podpisana klauzula informacyjna;

Termin i miejsce składania dokumentów:

Oferty w zamkniętych kopertach z dopiskiem „Pracownik Obsługi – Operator Ciągów Technologicznych - Wytapiacz ”, zawierające wszystkie wymagane dokumenty wraz z podpisaną ZGODĄ NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH KANDYDATA W PROCESIE REKRUTACJI, prosimy kierować do dnia 06.06.2022r. na adres:

Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Metali Nieżelaznych

Oddział w Legnicy

Dział Kadr / Sekretariat
ul. Złotoryjska 89
59-220 Legnica

Komisja rekrutacyjna zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Komisja rekrutacyjna na każdym etapie postępowania może zakończyć proces naboru bez podania przyczyny. Informacja o wyniku naboru na powyższe stanowisko zostanie opublikowana na stronie internetowej Instytutu