KONKURS NA STANOWISKO PRACOWNIKA OBSŁUGI

(PAKOWACZ ŚCIERNIWA)

W DEPARTAMENCIE PRODUKCJI

W DZIALE PRODUKCJI MATERIAŁÓW ŚCIERNYCH TZMŚ

Rodzaj umowy: umowa o pracę
Wymiar etatu: pełny etat, praca na II zmiany
Liczba stanowisk pracy: 2
Miejsce wykonywania pracy:  Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych Oddział w  Legnicy, Dział Produkcji Materiałów Ściernych w Głogowie, 67-200 Głogów, ul. Żukowicka 1.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa workownic zgodnie z instrukcją,
  •  pakowanie materiału ściernego polgrit do worków wentylowych o wadze 25 kg, 40 kg i 50 kg
  • układanie ich na paletach drewnianych 120x80 w partiach po 1000 kg lub 1200 kg,
  • w przypadku posiadania uprawnień operatora wózka widłowego odwożenia gotowych palet do magazynu w celu ofoliowania i z przekazania do sprzedaży
  • minimalna ilość zaworkowanego ścierniwa na zmianę to 20 t
  • utrzymanie porządku i czystości w miejscu wykonywanych czynności oraz na placu manewrowym, magazynach i ciągach technologicznych
  • przyjęcie informacji dotyczących pracy urządzeń od zmiany ustępującej
  • wykonywanie swoich obowiązków zgodne z instruktażem i przepisami bhp
  • używanie odzieży ochronnej i sprzętu ochrony osobistej zgodne z przeznaczeniem

Wymagania wobec kandydata:

  • Wykształcenie: minimum podstawowe, zawodowe lub zasadnicze branżowe
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Wymagania dodatkowe:

  • Uprawnienia operatora wózka widłowego.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę na okres minimum ½ roku,
  • Dostęp do wiedzy i możliwość podnoszenia kwalifikacji,

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • list motywacyjny,
  • kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i doświadczenie zawodowe (w przypadku dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe sporządzonych w języku obcym prosimy o załączenie tłumaczenia na język polski),
  • podpisana zgoda na przetwarzanie danych osobowych kandydata w procesie rekrutacji;
  • podpisana informacja dot. przetwarzania danych osobowych;

Termin i miejsce składania dokumentów:

Oferty w zamkniętych kopertach z dopiskiem „PRACOWNIK OBSŁUGI (PAKOWACZ ŚCIERNIWA) Dział Produkcji Materiałów Ściernych” zawierające wszystkie wymagane dokumenty wraz z podpisaną ZGODĄ NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH KANDYDATA W PROCESIE REKRUTACJI i oświadczeniem o zapoznaniu się z KLAUZULĄ INFORMACYJNĄ W PROCESIE REKRUTACJI, prosimy kierować do dnia

30.06.2023 r. na adres:

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych Odział w Legnicy ul.Złotoryjska 89, 59-220 Legnica

Komisja Rekrutacyjna zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Komisja rekrutacyjna na każdym etapie postępowania może zakończyć proces naboru bez podania przyczyny.

OK, zamknij